Piedāvājums

Marka*:
Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Modelis*:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Servisa laiks

Reģistrācijas numurs*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Citroen aktuālāko modeļu jaunumi

Ja ir runa par komfortu, Citroen noteikti ieņem līderpozīcijas. Kokona efekts ērtiem izbraucieniem, interjera telpas praktiskums, kas apvieno cilvēkus, iekšējā miera sajūta, pateicoties pārdomātiem risinājumiem, kā arī inovatīvas tehnoloģijas drošam ceļam. Autohalle, kā oficiālais Citroen dīleris, aicina iepazīties ar komforta līderiem un pieteikties testa braucienam jau šodien.

Jaunais Citroen C3 Aircross SUV

Viens no Autohalle jaunumiem - Citroen C3 Aircross, kas apvieno pārliecinošu izskatu, komfortablu interjeru un jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēl lielāku mieru un drošību braukšanas laikā. Šis apvidus auto ir kārtējais Citroen etalons salona komforta ziņā, kas veidots domājot par visiem pasažieriem. Nepārspējama modularitāte, Advanced Comfort® sēdekļu sistēma, apvienojumā ar saķeres kontroles sistēmu un palīgsistēmu braukšanai uz un no kalna, būs ideāls partneris gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem.

Pārliecinošais Citroen C5 Aircross SUV un Citroen C5 Aircross Hybrid

Citroen C5 Aircross ir piedzīvojis pārvērtības un nu izceļas ar konkurētspējīgu izturību, izsmalcinātību un daudzpusību. Pie mums šis auto pieejams gan hibrīda, gan benzīna dzinēja versijā – tev atliek vien izvēlēties savu. Hibrīda versija piemērota lielākajai daļai ikdienas braucienu, piedāvājot plūstošu un dinamisku braukšanu ar iekšdedzes dzinēja jaudu 180 ZS un elektrodzinēja - 110 ZS. Savukārt priekšpuses dizains, gaismas signāls aizmugurē, vieglmetāla diski, krāsas un materiāli, kā arī jaunākās tehnoloģijas, ļaus ikvienam šajā mašīnā justies kā lielceļa līderim.

Jaudīgais Citroen C5 X un Citroen C5 X Hybrid

Jaunais C5 X ir unikāls hečbeka elegances, universāla dinamikas un SUV paaugstinātās vadītāja pozīcijas kombinācija. Tas piedāvā īstu sirdsmieru un, pateicoties Citroen Advanced Comfort® programmai, salons atgādina atpūtas zonu. Jaunais Citroen C5 X piedāvā jaunākās tehnoloģijas daļēji autonomai braukšanai un jaunu komunikācijas saskarni 12" HD skārienekrānā ar balss atpazīšanas funkciju. Jaunais Citroen C5 X ir pieejams uzlādējama hibrīda un benzīna dzinēja versijā.

FAQ

1. Kādēļ iegādāties Citroen Autohalle pārstāvniecībā?

Autohalle ir oficiāls Citroen automašīnu izplatītājs Latvijā. Mūsu zinošie zīmola eksperti visās pārstāvniecībās piedāvā plaša spektra pakalpojumus, lai kāda būtu vajadzība, ieskaitot plašu rezerves detaļas un aksesuāru piedāvājumu. Citroen zīmolam vienmēr ir sagatavoti arī speciālie piedāvājumi, kas palīdzēs Jums uzturēt savu automašīnu vieglāk, ērtāk un lētāk.

2. Kādu garantiju dod Autohalle, iegādājoties Citroen automašīnu?

Iegādājoties savu Citroen tā pārstāvniecības tīklā, Jūs iegūsiet līguma garantiju un Citroen noteikto atbalstu un palīdzību, kas sniegs Jums bezmaksas palīdzību (t.sk. bojājumu novēršana ceļā) gandrīz visur Eiropā. Citroen vieglajiem un komercautomobiļiem ir spēkā 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojumiem.

Darbvirsmas versija