Piedāvājums

Marka*:
Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Modelis*:
Norises vieta*:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Servisa laiks

Reģistrācijas numurs*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Hyundai aktuālākie modeļi

Klusībā domā par jauna auto iegādi? Kādēļ nerīkoties jau tagad? Autohalle ir oficiālais Hyundai izplatītājs Latvijā, un šobrīd mūsu piedāvājumā ir 17 Hyundai automašīnas. Meklējot jaunu auto, iesakām pievērst īpašu uzmanību šiem 4 modeļiem. Izvēlies savām vajadzībām piemērotāko un mājaslapā piesakies testa braucienam ar kādu no Hyundai modeļiem jau šodien!

Hyundai KONA N

Jaunums Autohalle piedāvājumā – Hyundai KONA N – apvieno SUV ērtības un daudzpusību ar sporta auto jaudu. Auto ir 8 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba ar dubulto sajūga komplektu, kas ļauj izvēlēties arī manuālu pārnesumu, kad vēlies izbaudīt autosacīkšu cienīgu braukšanas sajūtu. KONA N ir jaunākais Hyundai augstās veiktspējas N modeļu klāsta papildinājums. Braukšanas ērtībām šis Hyundai modelis ir aprīkots ar 10,25 collu digitālo mērinstrumentu paneli, veiktspējas vējstikla displeju un N Power pārslēgu.

Hyundai KONA Electric

Nākotne ir ilgtspējīgos un no degvielas cenām neatkarīgos pārvietošanās veidos. Un labākais – nākotne vairs nav jāgaida. Ar Hyundai KONA Electric jau šodien izbaudi brīvību un ērtības, ko sniedz elektroauto. Vienā uzlādes reizē Hyundai KONA Electric 64 kWh akumulatora modelis nobrauc līdz 660 km pilsētas vidē un līdz 484 km kombinēti. Šis sportiskais apvidus auto uzņem ātrumu līdz 100 km/h tikai 7,9 sekundēs, nodrošinot jaudīgu un ātru braukšanas pieredzi. Hyundai KONA Electric ātrā uzlāde aizņem 47 minūtes, bet parastā uzlāde - 6 stundas un 50 minūtes. Tas ir ietilpīgāks par citiem līdzīgiem elektroauto tirgū.

Hyundai i20 N

Vai tava prioritāte, izvēloties auto, ir ieviest sacīkšu garu ikdenas braucienos? Nemeklē tālāk par jauno Hyundai i20 N, kas nodrošina sacīkšu cienīgu jaudu ar 1,6 litru turbo GDi dzinēju un iespaidīgiem 204 ZS. Auto jaudu papildina arī ikdienas braukšanai piemērotas ērtības – tas ietver savā klasē labākās Hyundai savienojamības un drošības funkcijas patīkamai un drošai braukšanai. Hyundai i20 N ātrumu līdz 100 km/h sasniedz nieka 6,2 sekundēs un var attīstīt maksimālo ātrumu līdz 230 km/h. Savukārt tā pilnveidotā balstiekārta azartisku braucienu laikā nodrošina labāku vilkmi un amortizāciju.

Hyundai BAYON

Vai tev svarīgākais ir auto komforts un ietilpība? Iespējams, labākā izvēle tavam jaunajam auto ir kompaktais, bet ietilpīgais SUV Hyundai BAYON. Šis jaunais Hyundai modelis iedvesmo ar savu estētiku, plašu interjeru un viedām tehnoloģijām, piemēram, daļēju hibrīda piedziņu un garu inteliģento drošības un savienojamības funkciju klāsts. Hyundai BAYON nodrošina izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un konkurētspējīgu CO2 emisiju daudzumu, pateicoties atjauninātajiem T-GDi dzinējiem. Auto ir radīts ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju, kas atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu paātrinājuma laikā.

FAQ

1. Kādēļ iegādāties Hyundai automobīli Autohallē?

Autohalle ir oficiāls Hyundai automašīnu izplatītājs Latvijā. Iegādājoties Hyundai pie mums, iespējams noformēt izdevīgo Hyundai līzingu, kurā piedāvājuma ietvaros, izvēloties videi draudzīgāku auto, mazinās līzinga procenti.

2. Kāda apkope tiek piedāvāta Hyundai automobīļiem Autohallē?

Autohalle piedāvā pilnu Hyundai autoservisu. Sagatavosim tavu Hyundai auto pirms vasaras sezonas sākuma. Ja tavs auto ir vecāks par 5 gadiem, nodrošināsim fiksētu un izdevīgu tehniskās apkopes komplektu ar Hyundai Eco-service. Nodrošinām arī izdevīgas cenas rezerves daļu nomaiņai.

Darbvirsmas versija