Piedāvājums

Marka*:
Modelis*:
Dīleris*:
Vārds*:
Telefons*:
E-pasts*:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Testa brauciens

Vārds*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Modelis*:
Norises vieta*:
:
Datums:
Laiks:
Komentāri:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Servisa laiks

Reģistrācijas numurs*:
Telefons*:
E-pasts:
Marka*:
Serviss*:
Komentāri*:
* lauki, kas apzīmēti, ir obligāti

* Atzīmējot, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto Bassadone SIA privātuma politiku.

Tas pats vecais vai tomēr kas jauns? Leģendārais Suzuki Vitara tagad pilna hibrīda versijā

Suzuki Vitara in dust cloud

Autohallē pieejamais Suzuki Vitara ir viens no populārākajiem auto savā klasē jau 30 gadu garumā. Bet laiks nestāv uz vietas, un attīstās arī autobūve. Tagad leģendārais Vitara pieejams arī ar ekonomisku un mūsdienīgu pilnu hibrīda tehnoloģiju. Kas ir saglabājies no klasiskā auto, bet kas — mainījies? Izvērtējam un salīdzinām, kas jaunajam hibrīda lācītim vēderā.

Kas saglabājies no iepriekšējā modeļa?

Daudz pozitīvu aspektu šajā modelī saglabājušies no tā iepriekšējām versijām. Suzuki Vitara joprojām ir kompakts, bet īpaši ietilpīgs SUV ar dāsnu standarta aprīkojumu par pieejamu cenu un salīdzinoši zemām uzturēšanas izmaksām. Bet ne viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, jo arī leģendāriem auto ir nemitīgi jābūt attīstības procesā.

Suzuki Vitara jaunumi

Suzuki Vitara drive modes

Primārā Suzuki Vitara izmaiņa, protams, ir tās dzinējs. Jaunais hibrīda modelis ir īpaši taupīgs attiecībā uz degvielas patēriņu, un šī atšķirība ir vislabāk jūtama, pārvietojoties pilsētas vidē. Degvielas patēriņa efektivitāti pastiprina dubulti degvielas iesmidzinātāji pie ieplūdes vārstiem un palielināta kompresijas pakāpe. Pilnā hibrīda modelim ir maz kaitīgo izmešu, 85 kW/116 ZS liela jauda un iespaidīgs 138 nM griezes moments. Vitara iespējams komplektēt arī ar daļējā hibrīda modeli ar 1,4 litru Boosterjet tiešās iesmidzināšanas turbo benzīna dzinēju, kura jauda ir 95 kW/129 ZS, bet griezes moments — 235 Nm.

Par enerģijas ekonomiju šajā Suzuki modelī rūpējas ne tikai hibrīda dzinējs. To pastiprina arī jaunie energoefektīvie LED lukturi, uzlabota automātiskā pārnesumkārba (pilnā hibrīda versijai) un citi tehnoloģiski uzlabojumi. Tas padara Suzuki Vitara par ekonomisku un videi draudzīgu auto.

Jaunais modelis standarta komplektācijā ir aprīkots ar jaunām viedām drošības tehnoloģijām, piemēram, moderno Suzuki priekšējā virziena uzraudzības sistēmu, kas izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un lāzeru. Kamera spēj identificēt citus satiksmes dalībniekus vidējā un lielā attālumā, bet lāzera sensors ir palīdzošs tumsā un nelielā attālumā. Savukārt Vitara sānu radaru sensori nodrošina aklās zonas uzraudzību un brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas citi transporta līdzekļi. Tāpat auto drošības sistēma atpazīst ceļa zīmes un atgādina par tām braukšanas laikā. Vitara drošību demonstrē ne vien tehnoloģiskās inovācijas, bet arī auto īpaši izturīgais TECT virsbūves karkass.

Atsauksmes par jauno modeli

Suzuki Vitara outdoors

Tie, kas izmēģinājuši jauno Suzuki Vitara hibrīdu, uzteic tā ietilpīgumu un komfortu, ko papildina patīkama, kontrolēta auto vadāmība, kā arī izcilo cenas-kvalitātes attiecību. Auto ir praktisks un parocīgs, bet neliek par sevi kaunēties arī attiecībā uz tā gaumīgo un izteiksmīgo dizainu. Ņemot vērā tā visai ievērojamo augstumu, Vitara demonstrē augstu stabilitāti un saķeri.

Hibrīda dzinējs ne vien palīdz ekonomēt degvielu, bet mierīgos braucienos pa pilsētu padara auto klusāku — labs bonuss kā tiem, kas brauc ar šo auto, gan pārējiem satiksmes dalībniekiem. Braukšanas pieredzi patīkamu padara arī parocīgās viedtālruņu aplikāciju integrācijas.

Lai gan daudz kas no jaunā Suzuki Vitara hibrīda modeļa ir saglabājies nemainīgs no tā standarta dzinēja līdzinieka, kas pēdējo reizi atjaunināts 2019. gadā, tā hibrīda dzinējs ir liels solis uz priekšu, un dod iespēju jaunu auto meklētājiem atrast mūsdienīgu ekonomisku hibrīdu par pieejamu cenu.

Uzzini vairāk par Autohalles piedāvātajām Suzuki Vitara konfigurācijas iespējām un īpašajiem piedāvājumiem!

Darbvirsmas versija